Svadobné líčenie

Svadobný makeup je moja vášeň. Byť súčasťou najkrajšieho dňa niekoho života, je najlepší pocit vôbec a privilégium. Počas svadobného dňa sa kladú veľké požiadavky na vizáž nevesty a to nielen preto, že sa na ňu sústredia všetky pohľady zúčastnených, ale aj kvôli fotografiám a videám. Preto mi záleží na tom, aby ste si tieto chvíle užili bez stresu z Vašej vizáže. V deň svadby môžem prísť k Vám domov, alebo na miesto, ktoré si dohodneme.

 Pri svadobnom líčení volím efekt krásnej, dlhotrvajúcej žiarivej pleti. Jemné, romantické, no zároveň výrazne líčenie očí. Pery sú jemné, dokonalo zladené s celým líčením.

 

Skúška pre nádhernú nevestu

Ponúkam Vám možnosť absolvovať skúšobné líčenie a skúšobnú úpravu vlasov ešte pred svadbou. Budeme diskutovať o farbách, štýloch, technikách, šatách a doplnkoch, a spoločne vytvoríme dokonalý vzhľad pre Váš svadobný deň. Taktiež zdokumentujem Vašu skúšobnú vizáž tak, aby som ju mohla znovu bezchybne vytvoriť v deň ‘’D’’. Môžete si so sebou priniesť všetky fotografie alebo nápady, aký make-up a vlasy sa Vám páčia. Beriem do úvahy to, ako sa normálne líčite, pretože počas svadobného dňa je dôležité vyzerať ako vylepšená verzia seba, nie ako úplne iná osoba. Pre nevesty je skúška nutnosťou, pretože je dôležité, aby pre tento špeciálny deň bola vizáž  správna, a tiež aby sa zabezpečilo, že Vám všetko dokonale sedí. Skúšku make-upu a vlasov si môžete rezervovať približne 2-3 mesiace pred svadbou.

202105071125330.9ester-novia5
© 2023 | budnadherna