KOZMETIKA

Ak túžite po oddychu a potrebujete načerpať nové sily, srdečne Vás pozývam do môjho novootvoreného salónu krásy, kde sa Vaše telo a myseľ zregeneruje. Venujem sa profesionálnemu ošetreniu pleti prírodnou kozmetikou, prístrojovému ošetreniu pleti, farbeniu a úprave obočia, oxygenoterapiii a masáži tváre, krku a dekoltu...

Kyslíkové ošetrenie pleti je populárna procedúra v kozmetických salónoch po celom svete, ktorá pomáha oživiť a osviežiť pokožku. Táto metóda využíva vysokokoncentrovaný kyslík, ktorý je aplikovaný na pokožku tváre a pôsobí na ňu.

 

TVÁROVÉ OŠETRENIE PLETI VRÁTANE OXYGENOTERAPIE

  • Aké výhody a účinky má kyslíkové ošetrenie pleti? 

 

1. Zlepšuje cirkuláciu: Kyslík stimuluje cirkuláciu krvi a lymfy v pokožke, čo pomáha odstraňovať toxíny a zlepšuje výživu buniek. To môže viesť k lepšiemu tónu a textúre pokožky.

2. Zvyšuje hydratáciu: Kyslík má schopnosť preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a zvýšiť hydratáciu.

3. Zlepšuje vzhľad jemných línií a vrások: Kyslíkové ošetrenie pleti môže pomôcť zlepšiť vzhľad jemných línií a vrások tým, že hydratuje a vyhladzuje pokožku. To môže viesť k mladšiemu a sviežejšiemu vzhľadu.

4. Podporuje hojenie: Kyslík má liečivé vlastnosti a môže pomôcť pri hojení rán a poškodenia pokožky. To je užitočné pre ľudí s aknóznou pleťou, alebo inými kožnými problémami.

5. Osviežuje a revitalizuje pokožku: Kyslíkové ošetrenie pleti má okamžitý osviežujúci účinok na pokožku, čo ju robí žiarivejšou a revitalizovanou. Mnoho ľudí si všimne okamžitý rozdiel v jasnosti a živosti ich pleti po tomto ošetrení.

6. Celoročné ošetrenie 

Kyslíkové ošetrenie pleti je bezbolestný proces, ktorý trvá približne 60-90 minút. Po ošetrení je pokožka okamžite viditeľne zlepšená a nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu.

Odporúčané je absolvovať  ošetrenie 1x mesačne.

  • RELAX A OMLADENIE 60 min. / tvár 
  • RELAX A OMLADENIE 90 min. / tvár, krk, dekolt

Súvisiace odkazy

202306072256220.0-zazemi-a
© 2024 | budnadherna